ZL-MİCRODENT DİŞ İMPLANTLARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ
İmplants

Almanyanın önde gelen ünivesteleri ve ZL-microdent tarafından geliştirilen Alman malı Duraplant implant sistemleri parsiyel protez ve implantoloji dalında gelişmiş çözümler sunar.


ZL-Microdent'in geliştirmiş olduğu temeli güvenilirlik,basitlik ve ekonomik detal implant sistemleri İlk çıktığı günden beri dünya çapında diş hekimleri tarafından sevilip ve kullanılan bilimsel olarak kabül görmüş bir implant sistemidir. Şu ana kadar 250.000 adetin üzerinde duraplant implant sistemleri dünya çapında kullanılmıştır.

Duraplant implant sisteminin başarılı olmasındaki başlıca konseptler şunlardır,


 • Patentli TICER ® yüzey,mikro-yapısal titanyum oksit yüzey ile kalsiyum fosfat içeriren implant yüzeyleri mükemmel yüksek bir kemik temasına olanak verir.
 • 2,9mm çapından başlayan implant seçenekleri ile Duraplant implant sistemleri, geniş ürün yelpazesi ile gelişmiş tedavi çözümleri sunar .
 • Soğuk sertleştirilmiş saf titanyum'dan üretilmiş implant ve delici aletler 100% insan sağlıgına biolojik olarak uyumlu olan  özel alaşımlı, patentli TIMEDUR®, saf titanyumdan imal edilmiştir. 
 • Kullanımı gayet pratik olan ZL-microdent tarafından geliştirilen innovative tork anahtarı, implant ve abutmentleri sabitlemede kullanılan güvenilir ve dayanaklı bir üründür.
 • Pasif Fit teknolojisi, köprüler ve implantları stressiz yapıştırmada kullanılan mükemmel bir sabitleme sistemdir.

  DURAPLANT ÜRÜN KATALOGUNU GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ İKİ KISIMDAN OLUŞAN ÜRÜN KATALOG LİNKLERİNİ TIKLAYINIZ.

  DURAPLANT ÜRÜN KATALOGU 1.KISIM

  DURAPLANT ÜRÜN KATALOGU 2.KISIM

   

İntro Alpman Dental
Ana Sayfa
Firmamız Hakkında
Ürünler
Duyurular
Faydalı Linkler
Teknik Destek
Downloads
İnsan Kaynakları
İletişim

İmplants
Abutments
Cerrahi Setler
Yardımcı Aksesuarlar
Alpman Dental Medikal İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. Tarla Mah. Dr. Yusuf Ziya Paşa Sk. Baykal İş Merkezi No: 1/9 42040 Selçıklu, Konya, TÜRKİYE Tel: +90 332 350 55 72 Fax: +90 332 350 55 82 E-mail: info@alpmandental.com